Pirmadienis , birželio 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Kuzminskas rado klubą ir tai ne NBA

Kuzminskas rado klubą ir tai ne NBA

VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas 2017-ųjų pabaigoje apsisprendė, kur tęs savo karjerą, praneša „La Gazzetta Dello Sport“.

Kuzminskas pradėjo šį sezoną NBA klubo „New York Knicks“ sudėtyje, bet treneriai nesuteikdavo jam galimybės žaisti — lietuvis išėjo į aikštelę tik vieną kartą, tuo metu kai 2016/17 reguliariajame sezone puolėjo sąskaitoje buvo 68 rungtynės, kuriose jus vidutiniškai pelnė 6,3 taškus, atkovodavo 1,9 kamuolius ir atlikdavo po 1 perdavimą.

Mindaugas tikėjosi likti NBA, bet nei su vienu pasaulio stipriausios krepšinio lygos klubu pasiekti susitarimo taip ir nepavyko. Dabar Kuzminskas grįžta į Europą, kur turi prisijungti prie Milano „Olympia“. Italijos klubo vadovybė yra pasirengusi pasirašyti sutartį iki 2019-ųjų vasaros. Be to, krepšininkui bus suteikta galimybė nutraukti susitarimą artėjančią vasarą, jei atsiras galimybė grįžti į NBA.

Taip pat pranešama, kad be „Olympia“ į Kuzminską pretendavo turkų „Anadolu Efes“. Abu šie klubai dabar yra ULEB Eurolygos turnyrinės lentelės pabaigoje, turėdamos po keturias pergales 15 runynių. Be Kuzminsko Milano klube jau yra žaidėjų ir Baltijos šalių — tai tautiečiai Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis, bei latvis Dairis Bertans.    

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą