Penktadienis , gegužės 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Du rusai atvežė į Lietuvą 4,5 tūkst pakelių kontrabandinių cigarečių

Du rusai atvežė į Lietuvą 4,5 tūkst pakelių kontrabandinių cigarečių

VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Klaipėdoje esančiame garažų masyve pasieniečiams įkliuvo uostamiesčio gyventojas ir du Rusijos piliečiai, kurie iš savo šalies automobilių slėptuvėse į Lietuvą atgabeno beveik puspenkto tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Specialiosios paskirties komandos ir  VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei Imuniteto  poskyrio pasieniečiai  atvyko į Klaipėdoje esantį garažų masyvą. Turėta žinių, kad čia gali būti sandėliuojamas nelegalus rūkalų krovinys.

Netrukus prie vieno garažo pasieniečiai užklupo 33-ejų Klaipėdos gyventoją ir 33-ejų bei 41-erių Rusijos piliečius.

VSAT pareigūnai nustatė, kad  33-ejų rusas prieš kelias valandas iš Kaliningrado srities per Nidos kontrolės punktą atvyko į Lietuvą automobiliu „Citroen C4“  bei, įtariama, atgabeno 2 018 pakelių cigarečių be akcizo ženklų.

Kontrabandinės cigaretės

41-erių Rusijos pilietis maždaug tuo pačiu metu irgi atvyko į Lietuvą per tą patį punktą bei automobiliu „Renault Laguna“, įtariama, atvežė 2 351 pakelį cigarečių „NZ Gold Super Slims“ be akcizo ženklų. Ant abiejų automobilių buvo rusiški numeriai.

Iš viso Pagėgių ir Pakrančių apsaugos pasieniečiai rusų mašinose aptiko 4 369 pakelius cigarečių be akcizo ženklų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis bei dėl kontrabandos padėtas ikiteisminis tyrimas. Klaipėdietis ir abu rusai sulaikyti bei uždaryti į areštines. Automobiliai  ir rūkalai saugomi Pagėgių rinktinėje.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą