Penktadienis , gegužės 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Lietuvė laimėjo tarptautinį tekvondo turnyrą Paryžiuje

Lietuvė laimėjo tarptautinį tekvondo turnyrą Paryžiuje

VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Lietuvos tekvondo sportininkė Klaudija Tvaronavičiūtė pirmame varžybų ture užtikrintai susidorojo su olande Hajar Babat (12-2), toliau įveikė ispanę Tamarą Miquel (10-2) ir kilimo šeimininkę Laurygan Celin (4-0).

Pusfinalyje Klaudijos laukė susitikimas su šių metų pasaulio bronzine čempione Inesa Tarvida iš Latvijos, kuri buvo laikoma kovos favorite.

Tačiau Lietuvos tekvondo sportininkė turėjo skirtingą nuomonę ir ji neleido latvei patekti į finalą, laimėdama 8:3 rezultatu. Papildomu nusivylimu Inesai tapo tas faktas, kad rungtynių išvakarėse ji šventė savo 19-ąjį gimtadienį.

Beje, finale Tvaronavičiūtės laukė jaunesnioji Inesos sesuo — Jolanta Tarvida, kuri prieš savaitę tapo reitingo turnyro Zagrebe nugalėtoja. Tačiau ir šis faktas netrukdė Klaudijai, ji vėl buvo stipresnė, ir laimėjo rezultatu 8:6.

Taigi, pjedestalas Paryžiuje priklausė Baltijos šalims: auksą pelnė Klaudija Tvaronavičiūtė, sidabrą ir bronzą — Jolanta ir Inesa Tarvidos atitinkamai. Nors seserys tikriausiai svajojo savo šalies nepriklausomybės dieną Prancūzijos sostinėje surengti tik latvių finalą.