Pirmadienis , birželio 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Vilniaus valdžia planuoja pastatyti du katalikiškus darželius

Vilniaus valdžia planuoja pastatyti du katalikiškus darželius

VILNIUS, rugpjūčio 7 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pareiškė, kad artimiausiu metu miesto valdžia tarsis su Bažnyčia dėl dviejų katalikiškų darželių steigimo sostinėje, praneša portalas madeinvilnius.lt.

Tokią katalikų bažnyčios idėją, anksčiau pokalbiuose su meru kėlė ir arkivyskupas Juozas Grušas. Šimašiaus teigimu, darželiai įsikurtų Pilaitėje ir Šiaurinėje miesto dalyje, Bajoruose.

„Yra katalikų bažnyčios noras turėti porą sklypų, kur galėtų savo darželius pastatyti. Aš aptariau, įvardinau sąlygas, kas yra ir mano, ir miesto politikų nusiteikimas, kad galima tai daryti, bet ne besąlygiškai, reikėtų tą detaliai aptarti“, — sakė Šimašius.

Meras pabrėžė, kad darželių statybą reikia detaliai aptarti, tačiau pagrindinė sąlyga — reikia atsižvelgti į didžiausią gyventojų poreikį, ir tai leis sudaryti tokias kainas, kurios atitiks kainas kituose sostinės darželiuose.

Dar daugiau dėmesio: sostinės darželiuose didinamas auklėtojų skaičius >>

Savivaldybė numačiusi kitąmet pastatyti 5 naujus darželius ir 12 priestatų prie esamų darželių.

Šiemet į  sostinės darželius  jau priimta 7673 vaikų, tikimasi priimti dar apie tūkstantį — iš viso prašymus gegužę pateikė 12,3 tūkstančių vaikų tėvai.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą