Trečiadienis , rugpjūčio 22 2018
Pagrindinis / Lietuva / Savaitgaliais jaunimas pajūrio kurortuose geria ir vartoja narkotikus

Savaitgaliais jaunimas pajūrio kurortuose geria ir vartoja narkotikus

VILNIUS, rugpjūčio 7 — Sputnik. Savaitgalį Palangos ir Neringos policijos pareigūnai vykdė prevencines priemones pajūrio kurortuose dėl alkoholio vartojimo viešose vietose bei neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, praneša Policijos departamentas.

Palangos policijos pareigūnai kartu su Viešojo saugumo tarnyba ir policijos kinologais bei tarnybiniais šunimis penktadienio naktį tikrino Palangos vietas, kuriose dažniausiai renkamasi vartoti alkoholio ar narkotinių medžiagų. Pareigūnų ekipažai aplankė visas Palangos paplūdimių automobilių stovėjimo aikšteles, patikrino apleistus pastatus ir jų prieigas.

Apie 23:00 greta apleisto pastato prie kadaise buvusių karuselių, aptikta grupelė alkoholį vartojusių neblaivių jaunuolių — kinologų šunims patikrinus ar jaunuolių krepšiuose nėra neleistinų medžiagų, pareigūnai surašė keturis protokolus dėl alkoholio vartojimo viešoje vietoje. 

Tikrinant apleistas ir mažiau lankomas Palangos vietas, netoli bažnyčios, apleisto namo teritorijoje, policijos pareigūnai krūmynuose įrengtoje landynėje aptiko ir sulaikė 1989 metais gimusį, automobilių vagystėmis įtariamą ir policijos ieškomą vyrą — jis pristatytas į Palangos komisariatą.

Apie 1:00 pareigūnai ir tarnybiniai šunys pajėgas perkėlė į pagrindinę Palangos gatvę. Basanavičiaus gatvėje taip pat tikrintas asmenų blaivumas, o kinologų šunys ieškojo draudžiamų medžiagų. 

Neringoje savaitgalį taip pat vykdyta prevencinė priemonė siekiant užkardyti galimus neteisėto disponavimo narkotikais atvejus. Rugpjūčio 6 dieną, apie 00:50 Nidos-Smiltynės plente pareigūnai sustabdė 36 metų vyrą turėjusį cigarečių pakelyje paslėptą pilką tabletę bei dar porą tablečių dalių, įtarus, jog tai narkotikai, vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. 

Apie 2:00 miškelyje patikrinę 26 metų vaikiną, pareigūnai aptiko maišelį su žalsva augaline medžiaga, bei šalia vaikino, prie jo kojų mėtėsi dar su paketėliai su galimai haliucinogeniniais grybais — augmenijos turėtojas buvo sulaikytas.

Netrukus tame pat miškelyje, netoli kelio Nida-Smiltynė, pareigūnai patikrino ir 25 metų jaunuolį, pastarasis taip pat su savimi turėjo paketėlį su augalinės kilmės medžiaga, todėl taip pat pabuvojo areštinėje.

Apie 2:30 miške, prie lauko staliuko pareigūnai pastebėjo tris jaunuolius ant stalo kortelėmis pasidariusius vadinamuosius „takelius“ iš baltų miltelių, kurie kaip tik ruošėsi juos uostyti. Pastebėjęs pareigūnus vienas vaikinas miltelius ranka nubraukė, tačiau priėję pareigūnai greta prie stalo sėdėjusio 26 metų vaikino aptiko maišelį su baltos spalvos milteliais, o ir vaikino megztinis buvo nusėtas miltelių likučiais, tad jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Prevencinės priemonės dėl galimo alkoholio vartojimo viešose vietose ir narkotinių medžiagų vartojimo bei disponavimo Klaipėdos apskrityje bus vykdomos ir netolimoje ateityje.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą