Trečiadienis , rugpjūčio 22 2018
Pagrindinis / Lietuva / Cigarečių kontrobandininkas Šalčininkų rajone turėjo nuosavą sandėlį

Cigarečių kontrobandininkas Šalčininkų rajone turėjo nuosavą sandėlį

VILNIUS, liepos 25 — Sputnik. Šalčininkų rajone sienos apsaugos pareigūnai aptiko nelegalių baltarusiškų cigarečių sandėlį, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Į VSAT pareigūnų rankas pateko stambus kontrabandinių cigarečių krovinys, kurio vertė beveik 200 tūkstančių eurų, o areštinėje atsidūrė su neteisėtu jo gabenimu siejamas Šalčininkų rajono gyventojas.

Penktadienį savo atsakomybės ruožą ties Šalčininkų rajono Norviliškių kaimu tikrinę Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai aptiko kelių asmenų pėdsakus, vedančius iš Baltarusijos į Lietuvos gilumą.

Tą pačią dieną jungtinės kelių Vilniaus rinktinės padalinių pareigūnų pajėgos atliko kratą vienoje Šalčininkų rajono Šiurkščių kaimo sodyboje. Nuo jos iki valstybės sienos pažeidimo vietos — daugiau nei 5 kilometrai.

Ūkiniuose sodybos pastatuose pasieniečiai aptiko stirtas gamyklinių kartoninių dėžių su kontrabandinėmis cigaretėmis. Į VSAT pareigūnų rankas iš viso pateko 64 tūkstančiai 598 pakeliai „Minsk“, „NZ Gold“ bei „Queen“ markių rūkalų. Jie pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Cigarečių kontrabanda aptikta sveikatos apsaugos ministerijos mašinoje >>

Tokio krovinio vertė Lietuvoje, įskaičiavus visus privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 191 tūkstantis eurų.

Kratos metu sodyboje pasieniečiai taip pat sulaikė ir į areštinę uždarė 32 metų Šalčininkų rajono gyventoją, kuris, pirminiais duomenimis, siejamas su neteisėto krovinio gabenimu.

Savaitgalį Šalčininkų rajono apylinkės teismas suimtąjį leido laikyti už grotų dar 10 parų.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą