Penktadienis , gegužės 25 2018
Pagrindinis / Pasaulis / Pamplonoje per antrąjį bulių bėgimą subadyti mažiausiai du žmonės

Pamplonoje per antrąjį bulių bėgimą subadyti mažiausiai du žmonės

Vienam nelaimėliui bulius ragu dūrė į ranką, o kitas buvo subadytas į sėdmenis, sakė Raudonojo Kryžiaus atstovas Jose Aldaba (Chosė Aldaba).

Televizijos filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vienas bulius ragu smogė vyrui į sėdmenis ir parbloškė jį ant gatvės.

Po kelių akimirkų tas pats bulius ragas pervėrė ranką kitam vyrui. Jis buvo velkamas kelis metrus, kol galiausiai nukrito ir pakliuvo po gyvulių, bėgusių iš paskos, kanopomis.

Raudonasis Kryžius nurodė, kad dar penki žmonės gydomi ligoninėje, susižeidę per chaotišką didelės minios bėgimą.

Iš Jose Escolaro (Chosė Eskolaro) ūkio atvežti buliai 850 metrų trasą siauromis grįstomis Pamplonos senamiesčio gatvėmis įveikė greičiau kaip keturias minutes. Nuo aptvaro iki miesto koridos arenos buliai nubėga vidutiniškai per tris minutes.

Šįkart bėgimas truko ilgiau nei įprasta, nes vienas bulius atsiskyrė nuo kitų. Vis dėlto jis kartu su kitais penkiais buliais ir būriu juos lydinčių kastruotų jautukų galiausiai buvo suvaryti į areną. Ten buliai galiausiai beveik neabejotinai bus nukauti per koridos pasirodymą.

Penktadienį per pirmąjį bėgimą buvo subadyti du amerikiečiai ir ispanas. Vyrai buvo hospitalizuoti; jų sužalojimai nelaikomi pavojingais gyvybei.

Kasmet devynias dienas vykstančią San Fermino šventę pasaulyje išgarsino Ernesto Hemingway (Ernesto Hemingvėjaus) 1926 metų romanas „Fiesta“ (The Sun Also Rises). Šis renginys pritraukia tūkstančius užsieniečių turistų.

Nuo 1911 metų, kai imta fiksuoti duomenis, nuo bulių ragų Pamplonoje mirė penkiolika žmonių. Pastarąjį kartą žmogus žuvo 2009 metais. 2016 metų šventėje buliai sužeidė 87 bėgimo dalyvius.


Rekomenduojame

ES pateiks Lenkijai precedento neturintį įspėjimą?

Tokių veiksmų žadama imtis dėl naujų prieštaringai vertinamų Lenkijos teismų reformų, kurios, ES manymu, pažeidžia …

Parašykite komentarą