Trečiadienis , rugpjūčio 22 2018
Pagrindinis / Lietuva / Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl purvo nuošliaužų Kolumbijoje

Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl purvo nuošliaužų Kolumbijoje

candles

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Saulius Skvernelis išreiškė užuojautą Kolumbijai dėl patirtų purvo nuošliaužų ir jose žuvusių žmonių.

Aukų šeimoms ir artimiesiems D.Grybauskaitė palinkėjo stiprybės ir susitelkimo tęsiant žmonių paieškas, o S.Skvernelis išreiškė viltį, kad dingusių žmonių paieška bus sėkminga.

„Lietuvos Vyriausybės vardu reiškiu gilią užuojautą Jūsų šaliai dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio potvynio Mokoa mieste. Tragedijos mastai sukrėtė ir nepaliko abejingo nė vieno iš mūsų.  Ši nelaimė – didžiulis skausmas Kolumbijos žmonėms. Nuoširdžiai tikiuosi, kad dingusių žmonių paieška bus sėkminga ir padės išgelbėti kuo daugiau gyvybių“, – pranešime teigė S.Skvernelis.

Šeštadienį Kolumbijoje purvo nuošliaužos pražudė mažiausiai 206 žmones, šimtai sužeista arba laikomi dingusiais, srautams griaunant namus Kolumbijos pietuose. Nelaimė įvyko šalies pietuose, netoli sienos su Ekvadoru esančiame Mokoa mieste, turinčiame apie 40 tūkst. gyventojų. Srautas vertė namus, tiltus, mašinas ir medžius. Nuslūgus vandeniui liko nuverstų medžių krūvos rudame purve.

bns

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą