Pirmadienis , birželio 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Atskriskite į naują namą: pasibaigė akcija „Paukščiai grįžta namo — 2017“

Atskriskite į naują namą: pasibaigė akcija „Paukščiai grįžta namo — 2017“

VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Pasibaigė akcija „Paukščiai grįžta namo — 2017“, kuri buvo organizuota visose Lietuvos miškų urėdijose, praneša Aplinkos ministerija.

Jos metu girininkijose ir bendruomenių susibūrimo vietose iškelta šimtai naujų inkilų, išvalyti senieji, pakeisti jau sutrūniję paukščių namai.

Akcijos „Paukščiai grįžta namo — 2017“ dalyviai

Baigiamasis tradicija tapusios paukščių sutikimo šventės renginys įvyko Nemenčinės miškų urėdijos Arvydų girininkijoje. Aplinkos ministras Kęstutis Navickas čia kėlė inkilus, kuriuose apsigyvens bukučiai ir margasparnės musinukės.

„Ši akcija — ne tik pagalba paukščiams. Tai galimybė mums pabūti kartu vieni su kitais ir kartu su gamta. Labai džiugu matyti tiek daug jaunųjų miško bičiulių, kurie sumeistravo ne vieną inkilą. Kiekvienam iš mūsų gera gamtos apsupty, tad elkimės taip, kad ir jai būtų gera mūsų draugijoje“, — sakė Navickas.

Memorialas iš medžių „Žalgiris 600“

Iškėlus inkilus prie memorialo iš medžių „Žalgiris 600“, pastarasis pagyvintas moksleivių sukurtais floristiniais paveikslais. Renginio metu apdovanoti Generalinės miškų urėdijos paskelbto floristinių paveikslų konkurso nugalėtojai.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą