Penktadienis , gegužės 25 2018
Pagrindinis / Lietuva / Romų taboro gyventojai patys griauna nelegalius statinius

Romų taboro gyventojai patys griauna nelegalius statinius

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Šiuo metu Vilniaus romų taboro gyventojai patys baigia ardyti dar vieną savavališką statinį, kurį teismas įpareigojo nugriauti. 

Apie 112 kvadratinių metrų ploto medinis pastatas Dariaus ir Girėno gatvėje turėjo būti nugriautas jau praėjusių metų vasarį, tačiau griovimo darbai buvo atidėti, nes jame gyveno žmonės.

Kad jie būtų iškeldinti, Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) teko kreiptis į Vilniaus miesto apylinkės teismą. Šis ieškinį patenkino ir perdavė antstoliui vykdyti savavališko statinio griovimą.

Antstolis praėjusią savaitę VTPSI informavo, kad statinys jau iš dalies nugriautas ir nėra tinkamas gyventi, o taboro gyventojai pasiryžę iki nustatytos datos jį išardyti visiškai. Toks gyventojų prašymas buvo patenkintas ir leista likviduoti savavališką statinį iki kovo 20 dienos. 

Toks atvejis, kai Vilniaus taboro gyventojai savo jėgomis pašalina savavališkos statybos padarinius, nėra pirmas. Pernai jie patys išardė du nelegalius statinius. 

Nuo 2012 metų vykdant teismų sprendimus VTPSI pasamdyti rangovai sostinės pakraštyje įsikūrusioje romų gyvenvietėje nugriovė dešimt objektų, o keturis teismų sprendimus pašalinti savavališkos statybos padarinius įvykdė patys gyventojai. 

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą