Trečiadienis , rugpjūčio 22 2018
Pagrindinis / Lietuva / Lietuvė Ivette Ivens fotografuoja krūtimi maitinančias moteris

Lietuvė Ivette Ivens fotografuoja krūtimi maitinančias moteris

VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Kol visas internetas aptarinėja maitinimą krūtimi ir jo viešumą atviros modelio Tamaros Ecclestone nuotraukos dėka atkreipkime dėmesį į fotografę, kuri ją nupaveikslavo.

Ivette Ivens gimė Radviliškyje 1990-ųių sausio 29 dieną. Šiuo metu ji gyvena netoli Čikagos kartu su vyru Toddu ir dviem sūnumis. Ivettės motina taip pat buvo fotografė, todėl pirmieji eksperimentai susiję su šeima.

In all her glory.

Публикация от Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) Янв 30 2017 в 11:20 PST

Atvykus į Jungtines Amerikos Valstijas, Ivens įstojo į dailės institutą Šaumburge, kur galutinai suprato, kad tikrai nori savo gyvenimą susieti su fotografija.

Didžiausią populiarumą tarp Ivens darbų gavo nuotraukos  amžina mamų ir vaikų tema. Tiesa, fotografė nusprendė įtraukti į šį žanrą dalelę intymumo: ji fotografuoja apnuogintas moteris maitinančias krūtimi. Nuotraukų seriją menininkė pavadino „Maitinančios deivės“.

2015 metais ši darbų serija virto knyga.

Beje, būtent šioje serijoje ir skandalinga modelio Ecclestone nuotrauka.

O štai ir meilės prisipažinimas Lietuvai, kurį fotografė paskelbė savo Fecebook paskyroje po apsilankymo gimtinėje. Ji taip pat pridūrė, kad ji norėtų čia praleisti daugiau laiko ir daryti daugiau nuotraukų.

Rekomenduojame

Vilniuje mirė garsi aktorė Tatjana Majorova

VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vilniuje po sunkios ligos mirė  Lietuvos teatro ir kino aktorė Tatjana …

Parašykite komentarą